Signerad Kosta Boda Artist Collection B Vallien 59372 samt 89252. Dekor i olika färger mot gul fond. Höjd 11,5 cm resp 24 cm. Skål, diameter 25 cm.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10