BOK, "Picasso Dessins" av Paul Eluard, Les Editions Braun & Cie, 1952.
Med 16 tryckta teckningar, varav 7 i färg. Första upplagan. Originalomslag. Bokens storlek 31 x 25 cm.
Skador på omslaget. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR