Bord i trä med genombruten dekor. Bordsskivan ca 34x34 cm, höjd 46 cm.
Det ena bordet är något instabilt med något lösa fogar, glapp, sprickor. Det andras bordsskiva med ytskador. Lagningar med kompletteringar.