SERVERINGSVAGN, från kryssare, 1900-talets andra hälft.

detaljer i mässing och gulmetall, oval form, längd 92 cm, bredd 52 cm, höjd 82 cm. Med två utfällbara brickor på sidan, diameter ca 21 cm.

Slitage. Fläckar. Repor.

Utropspris
1 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?