Rödlaserade med läderklädda sitsar. Lackerade ben. Etikettmärkta. Sitthöjd ca 45 cm.
Slitage. Smärre fläckar. Smärre skador. Gummitassar saknas delvis. Tryckmärken på den mjuka sitsen pga staplade under lagerhållning