Rund skiva av klarglas på ställ av plexiglas, diameter 53 resp 59, höjd 50 resp 60 cm
Bruksskick. Obetydligt ytslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10