ARTHUR LOUIS TOWNSHEND

Olja på duk, otydligt signerad, 1800-talets senare del,

"Miss Fidget", ca 35 x 45 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Lagningar. Krackelyr. Renoverad.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T16

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 800
    173 EUR
    214 USD

    Budhistorik (18 bud)
    921 apr 22:171800SEK
    821 apr 22:161700SEK
    921 apr 22:151600SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes