Två stycken från Den Nordiske Industri-Landbrugs og Kunstudstillning, Köpenhamn, 1888.
Industri - og Landbrugsudstillningen i Fredericia 1819.
Concours d'Alimentation et d'Hygiene Bruxelles 1902.
Minne af Trädgårdsutställning i Göteborg 1904.
Diameter 4-6,5 cm.
Slitage. Skador på etuier.