WALDEMAR LINDSTRÖM, figuriner, 3 st Rörstrand porslin tidigt 1900-tal
Rävar, höjd ca 9-16 cm. Ett rävpar av senare datum
Bruksskick. Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10