EDWARD KINDT-LARSEN

Soffbord, modell 503, France & Søn, Danmark, 1950/60-tal.

Teak. Uppsvängda gavlar. Längd 120, bredd 51, höjd 47 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H145

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    19 timmar 6 minuter

    Utropspris: 2 000 SEK

    850
    82 EUR
    97 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 900 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    320 maj 22:52850SEK
    220 maj 17:50800SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes
    117 maj 14:34300SEK