APOTEKSFLASKOR, 9 st, glas, 1900-talets början.

Olika. Emaljmålade etiketter. Höjd 12 cm, 15,5 cm och 23,5 cm.

Sedvanligt slitage. En propp med nagg.

Utropspris
150 EUR