Design
1032983

BRUNO MATHSSON, fåtöljer, ett par, "Ingrid" för DUX, 1900-talets andra hälft.

Stommar i skiktlimmad bok. Sitsar i canvas och läderklädda dynor och armlän. Sitshöjd 37/30 cm.

Slitage. Ställvis färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK