Design
1033016

BORDSLAMPOR, ETT PAR, "Zero", Lindau & Lindekrantz, 1900-talets senare hälft.

Stomme av kromad metall. Vitlackerad genombruten skärm, diameter 55 cm. Rund fotplatta. Höjd ca 67 cm. Etikettmärkta.

Bruksslitage. Skärmar med fläckar och smärre färgbortfall. Ej funktionstestade.

Utropspris
200 EUR