SERVIS, ca 18 delar, Musselmalet Royal Copenhagen porslin 1900-talets andra hälft

Bestående av;
1 gräddkanna, modellnr 522,
1 sockerskål, modellnr 1113 (lagning),
1 sockerskål, modellnr 691 (saknar lock),
12 assietter, modellnr 574 (varav 1 st 571, 1 st 572),
2 kaffekoppar med fat, modellnr 756 (medföljer 3 extra fat),
1 kaffekopp, modellnr 719 (1 st extra kopp, 1 med nagg),

2 & 3 hand Bruksskick. Nagg. Lagning.

Utropspris
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13