KAROLINA HENKE, Fotografi signerad och numrerad AP a tergo ram.
"Lead Me", 2010. C-print 70 x 100 cm. Enligt uppgift ur en upplaga på 3 + 1 AP.
Ej examinerad ur ram.
Proveniens
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
12 000 SEK