FOTOREPRODUKTION PÅ PLASTSKIVA, Hasselblads, 1900-tal.

Astronaut Schweickart fotograferat av astronaut Scott. Fotograferat med Hasselblad 500EL. Courtesy of Nasa. 39x49 cm

Ytslitage(plastbortfall). Smärrre repor.

Utropspris
2 000 SEK