OKÄND KONSTNÄR

Gouache på kartong, osignerad, 1900-talets första hälft.

Vy i Konstantin Gorbatovs manér. Bildstorlek 73,5 x 94,5 cm.

Konditionsrapport

Ställvis smärre krackelyr. En aning vågig kartong. Bristningar på kartong längs kanter. Ej examinerad ur ram.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - T15

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    183
    EUR
    1 886 SEK
    216 USD

    Budhistorik (8 bud)
    624 maj 16:08183EUR
    4A24 maj 16:08175EUR
    4A23 maj 16:37120EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes