SOFFBORD

Tove & Edward Kindt-Larsen, för Seffle Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Ek. Närmast rektangulär, lätt uppsvängd skiva. Brännstämplat. Längd 140 cm, bredd ca 65 cm, höjd 51 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Något märke.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    350
    34 EUR
    42 USD

    Budhistorik (2 bud)
    216 apr 18:32350SEK
    116 apr 18:32300SEK