1037333

MATTA, Keshan, signerad Ghotbi, ca 490 x 307 cm.

Konditionsrapport

Abrascher. Obetydligt ytslitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - A1

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Christopher Stålhandske

    Christopher Stålhandske
    Biträdande specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk

    christopher.stalhandske@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 25 000 SEK

    10 500
    1 022 EUR
    1 158 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (5 bud)
    116 jun 14:3110500SEK
    413 jun 23:2910000SEK
    313 jun 18:205000SEK