ADOLFO BELIMBAU

Olja på duk 55,5 x 42,5 cm. Signerad.

"Mamsell vid dörren". Olja på duk 55,5 x 42,5 cm. Signerad A Belimbau.

Konditionsrapport

ytsmuts, retuscher, fläckar, duken bör spännas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T10

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lisa Gartz

Lisa Gartz
Chef konstavdelningen, specialist skulptur och äldre konst

lisa.gartz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    10 500
    1 019 EUR
    1 204 USD

    Budhistorik (29 bud)
    521 maj 17:5210500SEK
    4A21 maj 17:5110000SEK
    521 maj 17:5110000SEK
    Acceptpris på 6 000 SEK uppnåddes