RESEBESTICK, förgyllt silver, Frankrike. Empire, 1800-talets första hälft. Prov; gåva från CarlXIV Johan till general de Champs, enl medföljande brev från 1878.
I etui. L 14-18.
Inskription.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.