MANNE ÖSTLUND, akvarell, signerad och daterad 1933
"Fabriken". 50x39 cm
Ej examinerad ur ram.
Minnesutställning Gävle museum 1958.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK