POUL HUNDEVAD, matgrupp, fem delar, 4 stolar samt bord, 1900-talets andra hälft.

Fanerade med palisander. Fyra stolar med genombruten rygg. Fast stoppad sits. Sitthöjd 45 cm. Bordets diameter 113, höjd 71 cm

Smärre slitage. Märken. Smärre fläckar.

Klubbat pris
13 100
1 156
1 206
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
8
30 jul 2018 22:50
13 100 SEK
9
30 jul 2018 22:50
13 000 SEK
9
30 jul 2018 22:50
12 600 SEK
8
30 jul 2018 22:50
12 100 SEK
9
30 jul 2018 22:50
11 600 SEK
8
30 jul 2018 22:50
11 100 SEK
9
30 jul 2018 22:50
10 510 SEK
30 jul 2018 22:50
10 010 SEK
9
30 jul 2018 22:50
10 000 SEK
30 jul 2018 22:49
8 600 SEK
8
30 jul 2018 22:49
8 400 SEK
8
30 jul 2018 22:47
8 210 SEK
30 jul 2018 22:47
8 010 SEK
8
30 jul 2018 22:47
8 000 SEK
30 jul 2018 22:47
7 600 SEK
8
30 jul 2018 22:47
7 400 SEK
30 jul 2018 22:47
7 200 SEK
8
30 jul 2018 22:47
7 000 SEK
30 jul 2018 22:47
6 800 SEK
8
30 jul 2018 22:47
6 600 SEK
30 jul 2018 22:46
6 400 SEK
8
30 jul 2018 22:46
6 200 SEK
30 jul 2018 22:16
6 000 SEK
30 jul 2018 22:01
5 100 SEK
23 jul 2018 23:33
4 850 SEK
23 jul 2018 16:04
4 650 SEK
20 jul 2018 18:44
3 200 SEK
20 jul 2018 18:18
2 200 SEK
20 jul 2018 17:59
2 000 SEK