KARL ERIK EKSELIUS

Fåtöljer, ett par, JOC, Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

Stomme av aluminium. Fast stoppad rygg och sits. Klädda armlän. Klädsel av skinn. Märkta. Sitthöjd ca 45 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Några knappar saknas.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H82

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    144 EUR
    178 USD

    Budhistorik (2 bud)
    221 apr 21:231500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    121 apr 17:06300SEK