BESTICKSERVIS, 53 delar, nysilver, "Empire", 1900-tal.

Tolv matknivar (25,5 cm), tolv matgafflar (20 cm), en stekkniv (18 cm), en stekgaffel (25 cm), tolv matskedar (21 cm), två smörknivar (21 cm), en ostkniv (21 cm) samt tolv bordsskedar (18,5 cm).

Mindre bruksslitage. Matbestick samt bordsbestick omförsilvrade samt med bytta blad på knivarna.

Utropspris
1 500 SEK