CHRISTIAN DIOR, väska.
Monogramcanvas med skinndetaljer. Invändigt tre fack. Märkt "Christian Dior MADE IN FRANCE". Bredd 25,5 cm, djup ca 2 cm, höjd ca 15,5 cm.
Bruksslitage. Fläckar. Repor.