ARNE ISACSSON, blandteknik, signerad och daterad 1989-90.
Komposition. I glas. Bladmått 57 x 87 cm.
Spricka i bakre glasskiva. Litet veck i kant.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK