Bestående av:
1 mynt Oscar II, 1878.
1 mynt Gustaf V, Nova Suecia 1638-1938, 2 kr.
30 mynt, Gustaf V, 2kr, 1928-1950.
22 mynt, Gustaf VI Adolf, 2kr, 1950 / 60-tal.
3 mynt, Gustaf VI Adolf, 5kr, 1954.
1 mynt, Gustaf VI Adolf, 5kr, 1972.
1 mynt, Gustaf VI Adolf, 10kr, 1972.
1 mynt, Gustaf VI Adolf, 5kr, Svenska folkets lagbundna frihet, 1959.
Slitage.