titan, quartz, safirglas, analog/digital, titanlänk (ej original), cert, maj 2001, box, ytterkartong. Serienr 313320, Referensnr E65362
Skadat glas. Slitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10