1045279

VANGARDE

Tempo Théorie, kronograf, armbandsur, 42 mm.

stål, automatisk, safirglas, läderband, viklås, box, ca 2012.

Limiterad och numrerad 33 av 88

Caliber V1 (ETA 7750)

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Carl  Palmegren

Carl Palmegren
Ansvarig specialist klockor

carl.palmegren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 22 000 SEK

    15 000
    1 427 EUR
    1 671 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    2 4 jun 18:0015000SEK
    2 4 jun 17:5913055SEK
    131 maj 20:0112555SEK