SOFFBORD, Reprodux Bevan Funnell Ltd Newhaven, England, 1900-talets andra hälft

Fanerat med idegran. Kopplad benställning. Längd 108, djup 60, höjd 50 cm

Slitage. Lagad. Torrsprickor. Märken.

Utropspris
2 000 SEK