KAFFESERVIS, 44 delar, porslin, "Tuscan" , England, 1900-talets senare hälft.

13 tekoppar med fat
14 moccakoppar med fat
14 assietter
Kaffekanna
Mjölkkanna
Sockerskål

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
1 500 SEK