Design
1046915

BÄNK, "Egoki" Akaba designad av Pascual Salvador. Italien.

Stomme i av metall. Formpressad och rödbetsad sits. Längd 160 cm. Sitthöjd 44 cm.

Smärre slitage. Repor.

Utropspris
1 500 SEK