Monica Backström

(Sverige, Född 1939)
Monica Backström
(Sverige, Född 1939)

MONICA BACKSTRÖM, 2 vaser, glas, Kosta Boda, Limited Edition 300 exemplar, signerade.

Diameter 16 och 18 cm, höjd 14 respektive 27 cm.

Slitage. Större vas med tre nagg.

Utropspris
1 500 SEK