Guido Gambone

(Italien, 1909-1969)
Guido Gambone
(Italien, 1909-1969)

GUIDO GAMBONE, vas av stengods, Italien 1950-/60-tal.

Glaserad med gröna toner. Signerad GAMBONE ITALY. Höjd 48 cm

Krackelyr.

Klubbat pris
21 200
1 871
1 952
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (47 bud)
8
17 maj 2018 18:45
21 200 SEK
17 maj 2018 18:45
20 200 SEK
8
17 maj 2018 18:44
19 500 SEK
17 maj 2018 18:44
19 000 SEK
8
17 maj 2018 18:44
18 450 SEK
17 maj 2018 18:44
17 950 SEK
8
17 maj 2018 18:42
17 379 SEK
17 maj 2018 18:42
16 879 SEK
17 maj 2018 18:41
16 000 SEK
17 maj 2018 18:41
15 500 SEK
17 maj 2018 18:40
15 000 SEK
17 maj 2018 18:40
14 500 SEK
17 maj 2018 18:40
14 000 SEK
17 maj 2018 18:40
13 500 SEK
17 maj 2018 18:39
13 000 SEK
17 maj 2018 18:39
12 500 SEK
17 maj 2018 18:38
12 000 SEK
17 maj 2018 18:33
11 500 SEK
17 maj 2018 18:33
11 000 SEK
17 maj 2018 18:32
10 700 SEK
17 maj 2018 18:32
10 200 SEK
17 maj 2018 18:32
9 800 SEK
17 maj 2018 18:32
9 600 SEK
17 maj 2018 18:31
9 200 SEK
17 maj 2018 18:31
9 000 SEK
17 maj 2018 18:31
8 400 SEK
17 maj 2018 18:31
8 200 SEK
17 maj 2018 18:21
7 600 SEK
17 maj 2018 18:21
7 400 SEK
17 maj 2018 18:21
7 200 SEK
17 maj 2018 18:21
7 000 SEK
17 maj 2018 18:20
6 800 SEK
17 maj 2018 18:20
6 600 SEK
17 maj 2018 18:16
6 400 SEK
17 maj 2018 18:08
6 200 SEK
17 maj 2018 17:44
6 000 SEK
17 maj 2018 17:44
5 950 SEK
17 maj 2018 16:54
5 800 SEK
17 maj 2018 16:54
5 600 SEK
17 maj 2018 16:52
5 400 SEK
17 maj 2018 10:03
5 200 SEK
17 maj 2018 10:03
5 000 SEK
17 maj 2018 0:43
4 800 SEK
16 maj 2018 19:59
4 600 SEK
15 maj 2018 17:46
4 300 SEK
13 maj 2018 12:03
3 600 SEK
9 maj 2018 15:04
3 000 SEK