EDWARD HALD

S.k. fiskgraal, glas, signerad, Orrefors, 1900-talets andra hälft.

Med dekor av fiskar. Höjd 22 cm.

Konditionsrapport

Repor. Smärre slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    3 600
    349 EUR
    413 USD

    Budhistorik (9 bud)
    6A18 maj 22:063600SEK
    518 maj 22:063500SEK
    618 maj 19:243000SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes