CHANEL

Resegarderob.

Fodrad dragkedjeförsedd resegarderob i svart quiltad skinn. Beslag i gulmetall. Tre justerbara spännen. Utvändigt ett stort fack med dragkedja. D-krok. Numrerad. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY". Längd i utfällt läge ca 120 cm, bredd 55 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V33

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 27 000 SEK

    11 999
    1 164 EUR
    1 375 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    217 maj 20:1711999SEK
    117 maj 13:5411111SEK