1049118

CHANEL, resegarderob.

Fodrad dragkedjeförsedd resegarderob i svart quiltad skinn. Beslag i gulmetall. Tre justerbara spännen. Utvändigt ett stort fack med dragkedja. D-krok. Numrerad. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY". Längd i utfällt läge ca 120 cm, bredd 55 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 18 000 SEK

    Slutpris

    14 000
    1 332 EUR
    1 501 USD

    Budhistorik (14 bud)
    223 okt 2018 21:4014000SEK
    Acceptpris på 14 000 SEK uppnåddes
    223 okt 2018 21:3913600SEK
    223 okt 2018 21:3813100SEK