1049118

CHANEL, resegarderob.

Fodrad dragkedjeförsedd resegarderob i svart quiltad skinn. Beslag i gulmetall. Tre justerbara spännen. Utvändigt ett stort fack med dragkedja. D-krok. Numrerad. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY". Längd i utfällt läge ca 120 cm, bredd 55 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 18 000 SEK

    Slutpris

    14 000
    1 363 EUR
    1 548 USD

    Budhistorik (14 bud)
    223 okt 21:4014000SEK
    Acceptpris på 14 000 SEK uppnåddes
    223 okt 21:3913600SEK
    223 okt 21:3813100SEK