SAMLING VAPEN

Pilbågar, kastvapen, spjut och pilar, 10 delar.

Trä med flera material. Längd ca 65-145 cm.

Konditionsrapport

Skador. Slitage.

Proveniens
Enligt uppgift förvärvade av tidigare ägare i Sydamerika.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Rikard Klev

Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst

rikard.klev@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    650
    62 EUR
    73 USD

    Budhistorik (7 bud)
    313 jul 20:42650SEK
    2A13 jul 20:39600SEK
    313 jul 20:39550SEK