SEXTANT, omkring 1900.

SEXTANT, omkring 1900.

I mahognyschatull. Bredd 23. Djup 22. Höjd 12 cm. Schatullets bredd 25,5, djup 23,5. höjd 13 cm.

Slitage. Repor. Märken. Ej fullständight genomgången.

Utropspris
4 000 SEK