JOSEF FRANK

Golvlampa, modell 2148, Firma Svenskt Tenn.

Stomme av mässing. Fyra ljuspunkter. Rund fot. Märkt. Höjd inklusive skärm 158 cm.

Konditionsrapport

Ej funktionstestad. Slitage. Repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball

anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    2 800
    274 EUR
    320 USD

    Budhistorik (16 bud)
    616 maj 17:332800SEK
    716 maj 17:312600SEK
    616 maj 17:302400SEK