WILKE ADOLFSSON

Pokaler, 2 st, signerade och daterade 93 resp 94.

Klockformad fot samt skål med utvikt kant. Höjd 30-35 cm. Diameter 22,5-23,5 cm

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 900
    381 EUR
    446 USD

    Budhistorik (11 bud)
    622 maj 17:563900SEK
    422 maj 17:483700SEK
    622 maj 17:443500SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes