URNA

Porslin, empire, Marc Schoelcher, Frankrike, 1800-talets första hälft.

Balusterformad. Tudelad. Förgyllda svanhänklar. Höjd 37 cm.

Konditionsrapport

En hänkel lagad. Spricka i överdel. Normalt slitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 400
    233 EUR
    275 USD

    Budhistorik (31 bud)
    116 maj 17:492400SEK
    416 maj 17:492200SEK
    1A16 maj 17:492006SEK