Cylindrisk vas, gul och blå, signerad Orrefors Expo nr 253-73 O Alberius, höjd 28 cm. Katt, klarglas, signerad Orrefors 4283-m Olle Alberius, höjd 23 cm.
Katt med nagg på fotring. Några repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.