TALLRIKAR

12 st, porslin, Salvador Dali för Royal Copenhagen, 1980-tal.

Ur serien " Las Flores Dalianianas". No 1-12. Diameter 20,5. I originalkartonger.

Konditionsrapport

Obetydligt slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V9

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Ribeiro

Maria Ribeiro

maria.ribeiro@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    1 dag 5 timmar

    Utropspris: 2 500 SEK

    1 000
    97 EUR
    115 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    117 maj 10:581000SEK