GRIGORY SPITNEV

Troligen. Sked, silver och emalj, kontrollstämplad Moskva, Ryssland, 1908-26.

Förgyllt silver med cloisonnéemalj i olika färger. Längd 19 cm. Vikt 74 gram.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Emaljskador.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V30

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    11 timmar 7 minuter

    Utropspris: 1 500 SEK

    1 400
    136 EUR
    160 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 1 500 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (12 bud)
    423 maj 08:531400SEK
    522 maj 21:451300SEK
    420 maj 15:341200SEK