KARTOR 2 st "Mälarbygden" och "Stockholm med omgivning" 1900-talets andra hälft

Centralstabens Litografiska anstalt Kartförlaget Stockholm samt P Norstedts & Söners förlag Stockholm, ca 140 x 200 samt ca 138 x 202 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Bruksskick.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    700
    68 EUR
    80 USD

    Budhistorik (10 bud)
    721 maj 12:18700SEK
    620 maj 11:03650SEK
    519 maj 12:12600SEK