BRICKA, silver, icke identifierbar mästare,kontrollör troligen Alexander Ilitsch S:t Petersburg, 1800-talets första del.

Kontrollör troligen. Alexander Ilitsch Jaschinow. Längd 40 cm. Bredd 32 cm. Vikt ca 1121 g.

Smärre slitage. Bristning med lagning. Bristning.

Utropspris
8 000 SEK