BONBONNIERE

Porslin, "Flora Danica", Royal Copenhagen, 1900-talets tredje kvartal.

Oval med grenformad hänkel, målad polykrom och förgylld dekor. Med motiv av Lysimachia nummularia L. Modellnr. 3582. Längd 16 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage. Fotringsnagg på innersidan.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V7

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 11 timmar

    Utropspris: 6 000 SEK

    4 200
    409 EUR
    486 USD

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 400 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (5 bud)
    519 maj 15:314200SEK
    417 maj 10:384000SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes
    316 maj 11:431000SEK