CREMEKOPP MED FAT, porslin, "3575" ur Flora Danica, Royal Copenhagen, 1969-1973.

"Campanula hederacea L". Delvis förgylld. Lockknopp i form av pousserande blomster. Höjd 9 cm.

Mindre ytslitage. Obetydligt till smärre nagg.

Utropspris
3 000 SEK