Fanerad i jakaranda. Front med skjutdörrar. Mittparti med skjutdörr med bakomliggande barinredning samt lådor. Längd 210 cm. Djup 44 cm. Höjd 104 cm.
Slitage. Repa på ena frambenet. Repor.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här